Custom KM216HIII
  • Custom KM216HIII
  • Виробник: CUSTOM
  • Код товару: Custom KM216HIII
  • Наявність: В наявності
  • Ціну та наявність уточнюйте за телефоном: +380 (50) 555 07 78
Також, KM216HIII має наступні характеристики:
  • Розміри: 270 х 180 х 90 мм;
  • Роздільна здатність друку: 200 або 300 dpi;
  • Інтерфейси: RS232, USB;
  • Швидкість друку: 180 мм/с
Характеристика
Технологія друку Прямий термодрук
Роздільна здатність 203 dpi (8 точок/мм)
Швидкість друку 180 мм/с
Інтерфейси RS232 + USB + Ethernet
Буфер даних 19 Кб
Графічна пам'ять 5 логотипів 1600 x 327 точок
Драйвери WinXP, Vista, 7, 8, 8.1, 10; Linux; Android
Емуляції CUSTOM/POS
Живлення 24 Vdc ± 10%
Набори символів PC437, PC850, PC860, PC863, PC865, міжнародний
Підтримувані штрих-коди 1D і 2D
Пам'ять RAM 128 кб
Програмне забезпечення PrinterSet, CustomPowerTool, DLL для розробників
Ресурс друкуючої головки 100км/100M імпульсів
Робоча температура 0°C + 50°C
Розміри та Вага 270 x 180 x 90 мм, 4,8 кг
Середнє поглинання 2.5A (12,5% заповнення)
Флеш-пам'ять Внутрішня флеш-пам'ять 2 Мб і зовнішня флеш-пам'ять 8 Мб SPI
Ширина термострічки 210 мм / 216 мм