Facebook Instagram

Про нас

Результати торгівлі залежать, у першу чергу, від того, наскільки зручний кожен з її етапів. У сучасному світі, вимоги клієнтів збільшуються з кожним роком, крім кращого попиту на товари збільшується об'єм праці для співробітників, що приводить до зростання збитків від простоїв у роботі підприємства. Саме тому пристрої для автоматизації робочих процесів є невід'ємною частиною будь-якої сучасної компанії, за рахунок зменшення затримок та втомлюваності персоналу.

WEST ID – це молода компанія, яка спеціалізується на розповсюдженні та продажу обладнання для автоматизації процесів торгівлі та обліку товарів. Наша позиція полягає у індивідуальній консультації та обслуговуванні кожного клієнта з підбором найоптимальніших рішень для задоволення його потреб та побажань. Наші спеціалісти  гарно орієнтуються у сфері роздрібної торгівлі, логістики та HoReCa тому у нас ви знайдете лише якісну продукцію від перевірених виробників, таких як:

-   Citizen,

-   Honeywell,

-   Sato,

-   Datalogic,

-   Supoin,

-   Evolis,

-   Chainway.

Ми пропонуємо нашим клієнтам різноманітні рішення, з використанням найсучасніших технологій, для автоматизації як малого бізнесу, так і великих підприємств, а асортимент наших товарів максимально наближений до співвідношення ціна/якість та включає в себе:

- Принтери чеків та етикеток,

-        Принтери пластикових карток,

-        Провідні та безпровідні сканери штрих-кодів,

-        Термінали збору даних,

-        Етикет-пістолети.