Facebook Instagram

Політика безпеки

Перед використанням даного сайту уважно прочитайте ці умови. Отримуючи доступ до сторінок сайту, Ви погоджуєтеся на наступні умови. Під час відвідування нашого магазину Ваші дані залишаються в статистиці відвідування і використовуються нами лише для відстеження часу перегляду сторінок, для аналізу відвідуваності сторінок нашого сайту і не передаються нікому. Після реєстрації на сайті, Ваші персональні дані зберігаються на сервері, використовуються тільки для проваджень доставок електронних листів і замовлень, Ваші дані не передаються третім особам і не використовуються неправомірно.

Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила доступ до Сайту.

Користувач переглядає і завантажує матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.

Не дозволяється змінювати матеріали цього Сайту, його копії, а також відтворювати, виставляти на загальний огляд, демонструвати, поширювати або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей.

Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється. Матеріали цього Сайту захищені авторським правом, і будь-яке їхнє несанкціоноване використання може спричинити порушення законодавства про авторське право, товарні знаки та інших законодавчих актів, що регулюють захист прав інтелектуальної власності.

При реєстрації на Сайті і оформленні замовлень, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. Адміністрація сайту залишає за собою право розсилки наших акційних пропозицій на Ваш телефонний номер або адресу електронної пошти. Якщо Ви не хочете отримувати електронні листи про акції та новини, відмовтеся від розсилки.

Під час реєстрації Користувач вибирає собі логін і пароль. Відповідальність за його збереження і безпеку несе Користувач.

Беручи ці Умови, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про себе відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та цілей їх обробки.