Custom PRT80III
- Виробник: CUSTOM
- Код товару: Custom PRT80III
- Наявність: Є в наявності
- Ціну та наявність уточнюйте за телефоном: +380 (50) 555 07 78
Для досягнення більшої автономності, друк виконується на рулонах діаметром до 100 мм, ширина паперу 80 мм. Підтримується друк лінійних та двовимірних штрих-кодів, вбудовані міжнародні шрифти на усіх можливих мовах. Є вбудований змотувач паперу. Швидкість друку досягає 140 мм/с, роздільна здатність – 203 dpi. У комплекті з PRT80III ви отримаєте програмне забезпечення для легкого керування пристроєм та дизайну квитків.
| Характеристика | |
| Технологія друку | Прямий Термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Швидкість друку | 140 мм/с |
| Інтерфейси | RS232 + USB |
| Буфер даних | 16 Кб |
| Графічна пам'ять | 6 логотипів 608 х 215 |
| Діаметр рулону | Максимум 100 мм |
| Драйвери | Windows, Android |
| Емуляції | CUSTOM/POS, PRT80, CUSTOM TPT |
| Живлення | 24 Vdc ± 10% |
| Набори символів | Міжнародний (за замовчуванням), китайський, корейський |
| Пам'ять RAM | Внутрішня 128 КБ, зовнішня 8 МБ |
| Програмне забезпечення | PrinterSet, CustomPowerTool |
| Робоча температура | 0°C...+ 50°C |
| Розміри та Вага | 210 x 178,5 x 136 мм, 1,55 кг |
| Середнє поглинання | 1.2A |
| Стилі шрифтів | Висота/ширина від 1 до 8, жирний, інверсний, підкреслений, курсив |
| Флеш-пам'ять | Внутрішня 1 МБ, зовнішня 4 МБ |
| Ширина термострічки | до 80 мм |