Custom TPTCM112III
- Виробник: CUSTOM
- Наявність: Є в наявності
- Ціну та наявність уточнюйте за телефоном: +380 (50) 555 07 78
Друкує TPTCM112III на папері шириною 112 мм, автономність друку забезпечується підтримкою великих рулонів паперу до 160 мм у діаметрі. Незважаючи на велику ширину витратних матеріалів, швидкість друку може досягати 140 мм/с, чого більш ніж достатньо для середньостатистичних користувачів. Можливості підключення у TPTCM112III забезпечуються наявністю RS232 та USB інтерфейсів. Рулон для паперу фіксується у 5 різних положеннях, механічні частини принтеру легкі та надійні, а вихід паперу має світлодіодне підсвічування. Також у корпус вбудовано надійний різак, який легко виконає більше 1 000 000 розрізів.
| Характеристика | |
| Технологія друку | Прямий термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Швидкість друку | 140 мм/с |
| Інтерфейси | RS232 + USB |
| Буфер даних | 16 Kb |
| Вага | 1,7 кг (без ежектора); 2,1 кг (з ежектором) |
| Діаметр рулону | Максимум 160 мм (120 мм без скоби тримача рулону) |
| Драйвери | WinXP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32-64 bit support), Linux |
| Емуляції | CUSTOM/POS, TPTCMII |
| Живлення | 24 Vdc ± 10% |
| Набори символів | Міжнародні (за замовчуванням), китайський, корейський |
| Пам'ять RAM | Внутрішня 128 Кб, зовнішня 8 Мб |
| Програмне забезпечення | PrinterSet, CustomPowerTool, Status Monitor |
| Робоча температура | 0°C...+50°C |
| Розміри | 227,4 х 95,3 x 171,5 мм з вступним слотом для короткого паперу; 300 x 95,3 x 171,5 мм з диспансером |
| Середнє поглинання | 1.7A (12,5% заповнення) |
| Стилі шрифтів | висота/ширина від 1 до 8, жирний, негативний, підкреслений, курсив |
| Флеш-пам'ять | Внутрішня 1 Мб, зовнішня 4 Мб |
| Ширина термострічки | до 112 мм |