Custom TPTCM60III
  • Custom TPTCM60III
  • Виробник: CUSTOM
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціну та наявність уточнюйте за телефоном: +380 (50) 555 07 78
Для друку використовується рулони паперу діаметром до 160 мм (до 90 мм без скоби тримача рулону) та шириною 60 мм. Для відділення квитанцій у конструкції передбачений вбудований автоматичний обрізувач, який розрахований щонайменше на один мільйон розрізів. Вихід паперу має світлодіодне підсвічування. TPTCM60III має вбудовані міжнародні шрифти на усіх доступних мовах та без проблем роздруковує 1D та 2D штрих-коди, включаючи QRCODE.
Характеристика
Технологія друку Прямий термодрук
Роздільна здатність 203 dpi
Швидкість друку 140 мм/с
Інтерфейси RS232 + USB
Буфер даних 16 Kb
Вага 1,2 кг (без ежектора); 1,5 кг (з ежектором)
Діаметр рулону Максимум 160 мм (90 мм без скоби тримача рулону)
Драйвери Windows, Linux
Емуляції CUSTOM/POS, TPTCMII
Живлення 24 Vdc ± 10%
Набори символів Міжнародні (за замовчуванням), китайський, корейський
Пам'ять RAM Внутрішня 128 Кб, зовнішня 8 Мб
Програмне забезпечення PrinterSet, CustomPowerTool, Status Monitor
Робоча температура 0°C...+50°C
Середнє поглинання 1.2A (12,5% заповнення)
Стилі шрифтів висота/ширина від 1 до 8, жирний, негативний, підкреслений, курсив
Флеш-пам'ять Внутрішня 1 Мб, зовнішня 4 Мб
Ширина термострічки до 60 мм