Custom KM216HIII
- Виробник: CUSTOM
- Код товару: Custom KM216HIII
- Наявність: В наявності
- Ціну та наявність уточнюйте за телефоном: +380 (50) 555 07 78
Також, KM216HIII має наступні характеристики:
- Розміри: 270 х 180 х 90 мм;
- Роздільна здатність друку: 200 або 300 dpi;
- Інтерфейси: RS232, USB;
- Швидкість друку: 180 мм/с
| Характеристика | |
| Технологія друку | Прямий термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Швидкість друку | 180 мм/с |
| Інтерфейси | RS232 + USB + Ethernet |
| Буфер даних | 19 Кб |
| Графічна пам'ять | 5 логотипів 1600 x 327 точок |
| Драйвери | WinXP, Vista, 7, 8, 8.1, 10; Linux; Android |
| Емуляції | CUSTOM/POS |
| Живлення | 24 Vdc ± 10% |
| Набори символів | PC437, PC850, PC860, PC863, PC865, міжнародний |
| Підтримувані штрих-коди | 1D і 2D |
| Пам'ять RAM | 128 кб |
| Програмне забезпечення | PrinterSet, CustomPowerTool, DLL для розробників |
| Ресурс друкуючої головки | 100км/100M імпульсів |
| Робоча температура | 0°C + 50°C |
| Розміри та Вага | 270 x 180 x 90 мм, 4,8 кг |
| Середнє поглинання | 2.5A (12,5% заповнення) |
| Флеш-пам'ять | Внутрішня флеш-пам'ять 2 Мб і зовнішня флеш-пам'ять 8 Мб SPI |
| Ширина термострічки | 210 мм / 216 мм |