Custom KPM216HIII ETH
  • Custom KPM216HIII ETH
  • Виробник: CUSTOM
  • Наявність: В наявності
  • Ціну та наявність уточнюйте за телефоном: +380 (50) 555 07 78
Швидкість друку до 200 мм/с, є можливість друку як одно так і двовимірних штрих-кодів. Також він має вбудовані міжнародні шрифти на будь-яких доступних мовах.
Характеристика
Технологія друку Прямий термодрук
Роздільна здатність 203 dpi, 300 dpi
Швидкість друку 200 мм/с
Інтерфейси RS232 + USB + Ethernet
Буфер даних 19 Кб
Графічна пам'ять 203: 5 логотипів 1600 х 327 точок; 300: 5 логотипів 2368 х 327 точок
Діаметр рулону Максимум 180 мм
Драйвери WinXP, Vista, 7, 8, 8.1, 10; Linux; Android
Емуляції CUSTOM/POS
Живлення 24 Vdc ± 10%
Набори символів PC437, PC850, PC860, PC863, PC865, міжнародний
Пам'ять RAM 128 Кб
Програмне забезпечення PrinterSet, CustomPowerTool , DLL для розробників Locator
Ресурс друкуючої головки 100 км/100M імпульсів
Робоча температура 0°C + 50°C
Розміри та Вага 270 x 190 x 90 мм, 4.8 кг
Середнє поглинання 2.5A (12,5% заповнення)
Флеш-пам'ять 2 Мб внутрішньої флеш-пам'яті та 8 Мб зовнішньої SPI флеш-пам'яті
Ширина термострічки 210 мм / 216 мм