Custom PRT80III
  • Custom PRT80III
  • Виробник: CUSTOM
  • Код товару: Custom PRT80III
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціну та наявність уточнюйте за телефоном: +380 (50) 555 07 78
Для досягнення більшої автономності, друк виконується на рулонах діаметром до 100 мм, ширина паперу 80 мм. Підтримується друк лінійних та двовимірних штрих-кодів, вбудовані міжнародні шрифти на усіх можливих мовах. Є вбудований змотувач паперу. Швидкість друку досягає 140 мм/с, роздільна здатність – 203 dpi. У комплекті з PRT80III ви отримаєте програмне забезпечення для легкого керування пристроєм та дизайну квитків.
Характеристика
Технологія друку Прямий Термодрук
Роздільна здатність 203 dpi
Швидкість друку 140 мм/с
Інтерфейси RS232 + USB
Буфер даних 16 Кб
Графічна пам'ять 6 логотипів 608 х 215
Діаметр рулону Максимум 100 мм
Драйвери Windows, Android
Емуляції CUSTOM/POS, PRT80, CUSTOM TPT
Живлення 24 Vdc ± 10%
Набори символів Міжнародний (за замовчуванням), китайський, корейський
Пам'ять RAM Внутрішня 128 КБ, зовнішня 8 МБ
Програмне забезпечення PrinterSet, CustomPowerTool
Робоча температура 0°C...+ 50°C
Розміри та Вага 210 x 178,5 x 136 мм, 1,55 кг
Середнє поглинання 1.2A
Стилі шрифтів Висота/ширина від 1 до 8, жирний, інверсний, підкреслений, курсив
Флеш-пам'ять Внутрішня 1 МБ, зовнішня 4 МБ
Ширина термострічки до 80 мм