Custom TPTCM112III
  • Custom TPTCM112III
  • Виробник: CUSTOM
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціну та наявність уточнюйте за телефоном: +380 (50) 555 07 78
Друкує TPTCM112III на папері шириною 112 мм, автономність друку забезпечується підтримкою великих рулонів паперу до 160 мм у діаметрі. Незважаючи на велику ширину витратних матеріалів, швидкість друку може досягати 140 мм/с, чого більш ніж достатньо для середньостатистичних користувачів. Можливості підключення у TPTCM112III забезпечуються наявністю RS232 та USB інтерфейсів. Рулон для паперу фіксується у 5 різних положеннях, механічні частини принтеру легкі та надійні, а вихід паперу має світлодіодне підсвічування. Також у корпус вбудовано надійний різак, який легко виконає більше 1 000 000 розрізів.
Характеристика
Технологія друку Прямий термодрук
Роздільна здатність 203 dpi (8 точок/мм)
Швидкість друку 140 мм/с
Інтерфейси RS232 + USB
Буфер даних 16 Kb
Вага 1,7 кг (без ежектора); 2,1 кг (з ежектором)
Діаметр рулону Максимум 160 мм (120 мм без скоби тримача рулону)
Драйвери WinXP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32-64 bit support), Linux
Емуляції CUSTOM/POS, TPTCMII
Живлення 24 Vdc ± 10%
Набори символів Міжнародні (за замовчуванням), китайський, корейський
Пам'ять RAM Внутрішня 128 Кб, зовнішня 8 Мб
Програмне забезпечення PrinterSet, CustomPowerTool, Status Monitor
Робоча температура 0°C...+50°C
Розміри 227,4 х 95,3 x 171,5 мм з вступним слотом для короткого паперу; 300 x 95,3 x 171,5 мм з диспансером
Середнє поглинання 1.7A (12,5% заповнення)
Стилі шрифтів висота/ширина від 1 до 8, жирний, негативний, підкреслений, курсив
Флеш-пам'ять Внутрішня 1 Мб, зовнішня 4 Мб
Ширина термострічки до 112 мм