Custom VKP80III
- Виробник: CUSTOM
- Код товару: Custom VKP80III
- Наявність: Є в наявності
- Ціну та наявність уточнюйте за телефоном: +380 (50) 555 07 78
До основних переваг VKP80III перед іншими моделями можна віднести його:
- Компактність та мала вага (розміри 143,5x76,4x116 мм та вага у 0,8 кг);
- Можливість використання як фіскального принтера;
- Друкуюча головка з режимами самодіагностики та енерго-збереження;
- Висока функціональність: повноцінний принтер, видача/приймання;
- Запатентована система для очищення принтера та запобігання заїданням.
| Характеристика | |
| Технологія друку | Прямий термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) / покращена якість друку |
| Швидкість друку | Підвищена швидкість; >250 мм/с |
| Інтерфейси | RS232 + USB |
| Буфер даних | 16 Кб текст / 1MB графіка |
| Діаметр рулону | Максимум 150 мм (до 250 мм з додатковим тримачем рулону) |
| Драйвери | Win XP, Vista, 7, 8; Драйвер (C.U.P.S.) для Linux 32/64 біт |
| Емуляції | CUSTOM/POS |
| Живлення | 24 Vdc±10% |
| Набори символів | PC437, PC850, PC860, PC863, PC865, PC858 |
| Програмне забезпечення | CustomPowerTool; PrinterSet |
| Ресурс друкуючої головки | 200км / 100 Ml імпульсів |
| Робоча температура | від -20°C до +70°C |
| Розміри та Вага | 143,5(L) x 76,4(H) x 116(W) мм, 0,8 кг |
| Середнє поглинання | 1A (12,5% заповнення) |
| Флеш-пам'ять | 5 MB (з яких 1MB використовується користувачем) |
| Ширина термострічки | до 80 мм |