Custom VKP80III
  • Custom VKP80III
  • Виробник: CUSTOM
  • Код товару: Custom VKP80III
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціну та наявність уточнюйте за телефоном: +380 (50) 555 07 78
До основних переваг VKP80III перед іншими моделями можна віднести його:
  • Компактність та мала вага (розміри 143,5x76,4x116 мм та вага у 0,8 кг);
  • Можливість використання як фіскального принтера;
  • Друкуюча головка з режимами самодіагностики та енерго-збереження;
  • Висока функціональність: повноцінний принтер, видача/приймання;
  • Запатентована система для очищення принтера та запобігання заїданням.
Характеристика
Технологія друку Прямий термодрук
Роздільна здатність 203 dpi (8 точок/мм) / покращена якість друку
Швидкість друку Підвищена швидкість; >250 мм/с
Інтерфейси RS232 + USB
Буфер даних 16 Кб текст / 1MB графіка
Діаметр рулону Максимум 150 мм (до 250 мм з додатковим тримачем рулону)
Драйвери Win XP, Vista, 7, 8; Драйвер (C.U.P.S.) для Linux 32/64 біт
Емуляції CUSTOM/POS
Живлення 24 Vdc±10%
Набори символів PC437, PC850, PC860, PC863, PC865, PC858
Програмне забезпечення CustomPowerTool; PrinterSet
Ресурс друкуючої головки 200км / 100 Ml імпульсів
Робоча температура від -20°C до +70°C
Розміри та Вага 143,5(L) x 76,4(H) x 116(W) мм, 0,8 кг
Середнє поглинання 1A (12,5% заповнення)
Флеш-пам'ять 5 MB (з яких 1MB використовується користувачем)
Ширина термострічки до 80 мм